Wpuśćmy Wrzos Wrześnica na salony! Czyli Paweł Bonisławski nominowany w plebiscycie piłkarz roku

Jesteś bramkarzem, grasz w mocnej drużynie będącej co sezon w górnej części tabeli i zostajesz nominowany w plebiscycie na piłkarza roku. Pewnie większość kibiców myśli, że opisywanym zawodnikiem jest Buffon, Navas albo inny topowy bramkarz, a prawdziwy MVP gra we Wrzosie Wrześnica w A klasie KOZPN gr. 1. Paweł Bonisławski, bo nim mowa, jest jednym z filarów defensywnych drużyny z gminy Sławno, nie jednokrotnie ratując swoją drużynę od straty punków. Wystarczyłoby wspomnieć, że w samej rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 4 krotnie ratował drużynę broniąc… rzuty karne!! Najlepszy mecz? Na pewno przeciwko drużynie Orzeł Smardzewo. Wynik meczu 0:0 ilość sytuacji? 35-7 dla Orła… bohater meczu? Nie kto inny jak Bramkarz Wrzosu Paweł Bonisławski.

Do Wrzosu trafił po dwuletniej przygodzie z B klasą w której reprezentował barwy Pogoni Noskowo. Do zmiany drużyny skłoniła go możliwość trenowania pod okiem Pawła Sławskiego, ówczesnego trenera Wrzosu. To właśnie on z chłopaka który „łapał piłki” zrobił bramkarza którego w A klasie chciała by mieć każda drużyna. Jakby w plebiscycie była nagroda pt. „Odkrycie Roku”/”Zaskoczenie Roku” to właśnie bramkarz Wrzosu Wrześnica byłby faworytem

„Granie we Wrzosie obecnie sprawia mi wiele radości. Reprezentowanie tego klubu to czysta przyjemność dla której nie waham się pokonywać co weekend całego województwa! Studiuję w Szczecinie, a pomimo tego opuściłem tylko 2 mecze mojej drużyny. Szatnia to jedna wielka rodzina. To właśnie dzięki kolegom z drużyny i trenerom (Paweł Sławski oraz Kordian Drzewiecki przyp. Red.) przez miniony rok poczyniłem takie postępy.”

Tak Bonisławski sam opisuje czym jest dla niego gra we Wrzosie. Koniec końców gdy zapyta się kogoś w drużynie co charakteryzuje nominowanego w plebiscycie usłyszy się że jest pracowity, sumienny i jak każdy bramkarz ma w sobie „wariata” i podczas meczu zmienia się w bramkarską „maszynę” ustawioną na fenomenalne interwencje i kapitalne robinsonady.

Co zrobić by Nasz Bramkarz miał szansę na zwycięstwo?

wchodzimy na os Szczeciński oraz Ligowiec.net i oddajemy codziennie głos na Pawła! Im więcej, tym lepiej! Co by nie przedłużać... głosujemy!